ALLES MagazineGereedschapKlant aan het woord

Jack Pluim van Jackit: “Ik gebruik alleen nog maar machines van Makita”

Deel dit artikel:

Jackit, een gerenommeerd renovatie- en kitbedrijf, richt zich volledig op de voedselproducerende industrie. Met meer dan 25 jaar ervaring kent eigenaar Jack Pluim deze specifieke branche door en door. Bij het renoveren en vervangen van wanden en plafonds zet Jackit altijd in op kwaliteit, met zowel hoogwaardige materialen als de betrouwbare machines van Makita.

“Met mijn bedrijf werk ik voornamelijk aan renovatieprojecten binnen de voedingsindustrie. Hiervoor werk ik vast met zo’n 25 zzp’ers. Voor deze projecten gebruiken we onder andere cirkelzagen, kitspuiten, schroevendraaiers en multitools van Makita. Ik gebruik echt alleen maar Makita, dat doe ik nu al zo’n acht jaar. Machines van Makita werken voor mij namelijk het beste. Ik heb veel merken geprobeerd, maar ik kom toch elke keer weer bij ze terug.”

Waarom Makita?

“De machines zijn licht en de accu’s gaan lang mee, ideaal als je de hele dag doorwerkt. Dat moet ook, want wij draaien meestal acht tot tien uur achter elkaar met deze machines. Voor ons is kwaliteit belangrijk en Makita levert dat iedere keer weer.”

Jack Pluim van Jackit: “Ik gebruik alleen nog maar machines van Makita”

Alles wordt geregeld

Ook Bouwmaat speelt een rol in de liefde van Jack voor Makita. “Bouwmaat helpt ons met alles rondom de service. Als een machine kapot gaat, kunnen mijn jongens het direct bij de balie afgeven. Alles wordt geregeld, inclusief de registratie van de machines. Zo kan ik snel verder en bespaart het mij tijd. Die extra service van Bouwmaat maakt het verschil voor mij.”

Deel dit artikel: